Zmiękczacz wody Buderus Loga Nice 20 rozwiązaniem na twardą wodę i pozbycie się problemu wytrącającego się, trudno usuwalnego osadu z kamienia na przyborach i armaturze sanitarnej.


U jednego z naszych klientów w ciągu kilku miesięcy od zamieszkania w nowym domu, powstał problem z bardzo twardą wodą pobieraną z wodociągu gminnego. Wytrącający się osad z kamienia w skrajnym momencie spowodował zatkanie dysz z deszczownicy prysznica do tego stopnia, że właściciel musiał przetykać je wykałaczką. Po tym zdarzeniu zdecydowano o potrzebie zamontowania w domu stacji uzdatniania wody.

Szkoda, że nie podjęto tej decyzji przed rozpoczęciem użytkowania instalacji wodnej w budynku i korzystania z przyborów sanitarnych, dzięki czemu na nowym wyposażeniu domu nie zdołałby się wytrącić trudno usuwalny osad z kamienia, spowodowany korzystaniem z bardzo twardej wody. Ale jak to mówią „lepiej późno, niż wcale”.

Wybór padł na zmiękczacz wody Buderus model Loga Nice 20.

Poniżej przedstawiamy zdjęcie z montażu stacji uzdatniania wody i filtra wstępnego. Filtr ten ma za zadanie zabezpieczyć instalację i armaturę oraz urządzenie zmiękczające wodę przed zanieczyszczeniami stałymi.


Dobierzemy dla Państwa odpowiednie urządzenia uzdatniające wodę takie jak:

  • zmiękczacz wody,
  • odżelaziacz wody,
  • odmanganiacz wody,
  • filtry odwróconej osmozy,
  • montaż hydroforów oraz prace serwisowe takie jak: uzupełnienie poduszki powietrznej w hydroforze, ustawienie wyłącznika ciśnieniowego (presostatu) pompy głębinowej.

Zapraszamy do kontaktu.

Obserwuj nas na