Oferta

Oferta

Thermo-San

Klimatyzacja Lublin

Szukasz w Lublinie klimatyzacji do mieszkania, domu, sklepu lub biura?

Zastanawiasz się komu powierzyć to zadanie?
Już nie musisz!

Instalujemy oraz serwisujemy klimatyzację na terenie województwa Lubelskiego dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych.
Skrupulatnie podchodzimy do każdego zlecenia. Na podstawie specyfiki pomieszczenia, potrzeb użytkowników i wizji lokalnej dobierzemy dla Państwa odpowiedni klimatyzator. U nas zawsze możesz liczyć na fachową pomoc.

Firma Thermo-San posiada certyfikat UDT dla przedsiębiorstwa, który upoważnia nas do instalacji oraz naprawy, konserwacji oraz serwisowania, a także likwidacji urządzeń chłodniczych, klimatyzacji i pomp ciepła.
Nasi pracownicy posiadają certyfikat personalny FGAZ oraz wszelkie inne wymagane uprawnienia. Biorą udział w różnych szkoleniach i kursach branżowych, tak aby być na bieżąco poszerzać swoją wiedzę w dynamicznie rozwijającym się rynku klimatyzacji i pomp ciepła w Polsce.

 

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem klimatyzacji firm:

Ogrzewanie pomieszczeń za pomocą klimatyzacji? Tak, to możliwe!

Coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji w celu dogrzewania pomieszczeń, a także wykorzystywanie tego typu ogrzewania jako jedyne źródło ciepła w budynku. Nic w tym dziwnego.

Odpowiednio dobrany i zamontowany klimatyzator bez problemu sobie z tym poradzi. Taki sposób ogrzewania wychodzi korzystnie cenowo w inwestycji, jak i jej późniejszej eksploatacji, a dodatkowo zyskujemy możliwość chłodzenia, gdy na dworze pojawią się pierwsze upały. Szeroka gama dostępnych produktów zapewnia możliwość dobrania odpowiedniego urządzenia zarówno pod względem specyfiki budynku, jak i wystroju pomieszczenia.

Rodzaje domowej klimatyzacji split

Możemy wyróżnić tu urządzenia typu:

  • Single split 1:1
  • Multi split 1:x
  • klimatyzator kanałowy

Klimatyzacja single split składa się z dwóch urządzeń – jednej jednostki zewnętrznej oraz jednej jednostki wewnętrznej.

Klimatyzacja multi split, jest to zestaw urządzeń składających się z jednej jednostki zewnętrznej do której podłączonych jest kilka jednostek wewnętrznych.

W przypadku klimatyzacji kanałowej, chłodne lub ciepłe powietrze doprowadzone jest do wybranych pomieszczeń za pomocą odpowiednio zaizolowanych przewodów wentylacyjnych zakończonych anemostatami nawiewnymi.

Cenniki oraz katalogi klimatyzacji:

Zapraszamy do kontaktu.
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem klimatyzacji firm: