Kompaktowy filtr do wody pitnej montowany pod zlewem.

Z przyjemnością prezentujemy fotografie z naszej instalacji w Lublinie kompaktowego filtra odwróconej osmozy USTM RO Silver. Urządzenie to zostało wyposażone w nowoczesną baterię z podwójną wylewką oraz zamontowano dodatkowo wkład mineralizujący USTM L-Vita oraz wkład alkaliczny, jonizujący Biocera AA.

Filtr do wody USTM RO Silver

Filtr odwróconej osmozy USTM RO Silver wyróżnia się swoją kompaktową konstrukcją i niewielkim zużyciem wody w porównaniu do standardowych filtrów odwróconej osmozy ze zbiornikiem magazynującym przefiltrowaną wodę.

Co więcej, koszty eksploatacji urządzenia takie jak wymiana filtrów, czy membrany osmotycznej, są stosunkowo niskie. Dzięki uniwersalnej konstrukcji, wymienne elementy są łatwo dostępne na rynku.

To oznacza, że nie jesteśmy ograniczeni do produktów jednego producenta i cen za ten produkt. Standardowo, w zestawie znajduje się bateria w kolorze srebrnym, a opcjonalnie dostępna jest wersja w kolorze czarnym.

USTM RO Silver posiada 3 stopniowy system filtracji wody:

  1. stopień filtracji – filtr piankowy PS5
  2. stopień filtracji – blok węglowy BI10
  3. stopień filtracji – membrana osmotyczna 600 GPD
  4. stopień filtracji – wkład mineralizujący USTM L-Vita i/lub wkład jonizujący BIOCERA AA (wyposażenie dodatkowe)
  5. stopień filtracji – wkład jonizujący BIOCERA AA (wyposażenie dodatkowe)

Karta katalogowa filtra odwróconej osmozy USTM RO Silver – pobierz

Wkład alkaliczny, jonizujący BIOCERA AA

Wkład antyoksydacyjny Biocera AntiOxidant Alkaline to filtr wykorzystujący opatentowaną technologię uzdatniania wody. Wkład ten zwiększa pH wody, jonizuje ją i obniża ORP (potencjał redukcji utleniania). Przefiltrowana woda o ujemnym wskaźniku ORP ma działanie antyoksydacyjne. Dodatkowo woda

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

Obserwuj nas na